|
februari 26, 2024 9:59 pm


background_grijs_1563x383
Maandag
Tijd Programma
06:00 - 07:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
15:00 - 16:00 
17:00 - 19:00
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
21:00 - 23:00
23:00 - 00:00
Naam Programma
Voor de wekker wakker
Lunchbreak - Patrick Jacobs
De nooit vervelende hits - Bart mottart
Maandagshow -  Bert Bollebakker
Het singles ABC - Oscar Sinneker
Oud is goud - Rico van Amstel
Music factory - Jeffrey
De Muziekbox - Patrick jacobs
De Achteruitkijk spiegel - Ferdy van Millen
Dinsdag
Tijd Programma
06:00 - 07:00
09:00 - 12:00 
12:00 - 13:00
13:00 - 15:00
15:00 - 17:00
17:00 - 19:00
19:00 - 20:00
20:00 - 22:00
23:00 - 00:00
Naam Programma
Voor de wekker wakker
Tussen ontbijt en lunch - Peter Schilders
Lunchbreak - Patrick Jacobs
Musicpower - Mark van Dam
De Connectie - Rick de Ruiter
Goud van oud - Marco de Bruyn
Oud is goud - Rico van Amstel
Themashow - Bert Bollebakker
De Achteruitkijk spiegel - Ferdy van Millen
Woensdag
Tijd Programma

06:00 - 07:00
10:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00 
14:00 - 15:00
15:00 - 18:00
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00
20:00 - 23:00
23:00 - 00:00



Naam Programma
Voor de wekker wakker
Muziek Safari - Ger Poppelier
Luchbreak - Patrick Jacobs
Zeezender uur - Johan de Graaf 

Platen van op zolder - Ron de Volder
Top40 van toen - Loek Romijn
Bram van der Mast show - Bram van der Mast
Oud is goud - Rico van Amstel
Stafford's World (Mark Stafford (Engelstalig
De Achteruitkijk spiegel - Ferdy van Millen
Donderdag
Tijd Programma
06:00 - 07:00
09:00 - 12:00 
12:00 - 13:00
13:00 - 15:00
15:00 - 17:00
17:00 - 19:00
19:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 23:00
23:00 - 00:00
Naam Programma
Voor de wekker wakker
Tussen ontbijt en lunch - Peter Schilders
Lunchbreak - Patrick Jacobs
Het muziekmuseum - Ton de Groot
De jaren 70 - Geerhard Hannink
Goud van oud - Marco de Bruyn
Oud is goud - Rico van Amstel
Power Online - Erik Beks
Musicfactory - Jeffrey
Bert's Late Avondshow - Bert Bollebakker
Vrijdag
Tijd Programma
06:00 - 07:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 16:00 
16:00 - 17:00
17:00 - 19:00
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
21:00 - 22:00
22:00 - 00:00
Naam Programma
Voor de wekker wakker
Luchbreak - Patrick Jacob
Tim voor 3
De Muziekexpress - Jeroen Jansen
Bram van der Mast show - Bram van der Mast
Hitparade van Toen - John Westland
Oud is goud - Rico van Amstel
Lieftinck is los - Bram Lieftinck
Muzikatief - Jan Verhoeven
Muziek Romantiek
Zaterdag
Tijd Programma
07:00 - 09:00
09:00 - 10:00
11:00 - 12:00
12:00 - 14:00 

14:00 - 16:00
16:00 - 17:00
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00
Naam Programma:
Voor de wekker wakker
Muziekpaleis - John Westland
Willem op je radio - Willem van Rijn
Oscar's Tip Top 10 - Oscar Sinneker

De Vinyl show - Bert Bollebakker
Classic Rock - Adrie van Putten
Weekendkr8 - Jan Krijnen
All Time Hits - Ben van de Bunt
Zondag
Tijd Programma
07:00 - 09:00
09:00 - 10:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00 
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00 
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
21:00 - 22:00
22:00 - 00:00
Naam Programma
Een goedemorgen met Peter Wilkens
Goodmorning Sunday met Simone

De Nederlandstalige Top 15 - Ton de Groot
Zeezender uur - Johan de Graaf
De Hitmolen - Marco de Bruyn
Muziekpaleis - john Westland
De Gouwe ouwe show - Johan de Graaf
Mirjam's muziekmix
Black & Blues - Wim Velderman
Coutryland - Timen van Ark
Scroll to Top